Tutvustus

Liikuri 41 on uusarendus Lasnamäe veerel, kuhu on arendamisel uus kaasaegne linnaosa. Liikuri asub Lauluväljakust 1 km kaugusel, läheduses Smuuli teel asub kauplus Maxima XX. Kohe korterelamute kõrval Liikuri ja Vana-Kuuli tänaval asuvad ühistranspordi peatused. 

Juba järjekorras neljas kortermaja Liikuri elamuarenduse projektis. Kolme esimese maja korterite müük on olnud üliedukas, nüüd on käes järgmise 33 korteriga kortermaja ehitus rahulikku elupiirkonda ja suurepäraste vaadetega Lasnamäe veerule. Maja eeldatav valmimisaeg on sügis 2017.

Arhitekt Janno Põldme projekteeritud Liikuri arenduspiirkonda on planeeritud ehitada kuus 8-kordset, 33 korteriga korterelamut. Ja nagu mainitud, nüüd oleme ehitamas 4-ndat maja. Kortermajad on kaasaegsed, energiasäästlikud, omades B-energiaklassi. Igas korteris autonoomne kõrge kasuteguriga soojusvahetiga sundventilatsioon. 

Esimene maja, Vana-Kuuli 15/1 on valmis ja viimane korter on müügis, korterelamu valmis aprillis 2015. Vana-Kuuli 15/2 korterelamu on valmis ja viimased korterid on müügis, korterelamu valmis septembris 2015. Novembris 2015 alustame Vana-Kuuli 15/3 kortermaja ehitusega, mis on samuti tänaseks valmis.

Järjekorras neljas maja on aadressil Liikuri 41/3:

  • korterelamus saab olema 33 korterit;
  • neli 4-toalist korterit suurusega 81,3 m2, lisandub rõdu ja panipaik;
  • viiste 3-toalist korterit suurusega 65,5 - 74,7 m2, lisandub rõdu ja panipaik;  
  • kümme 2-toalist suurusega 49,5 - 55,1 m2, lisandub rõdu ja panipaik;
  • neli 1-toalist korterit pindalaga 34,8 m2, millele lisandub panipaik. 

Korteriomandid moodustatakse koos rõdu ja lahuspinnana 1-l korrusel paikneva panipaigaga. 

Parkimiskohad asuvad korterelamu 0-korrusel paiknevas garaažis ja korterelamu esisel parkimisplatsil. Korteriostjal on võimalus valida garaaži- ja väliparkimiskohtade vahel, parkimiskoha hind lisandub korteri hinnale.

Kortermajade arendaja ja müüja on Colonna Kinnisvara. Colonna Kinnisvara on rahvusvahelisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisettevõte, mis alustas tegevust 2006. aastal. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Vana-Kuuli 15 / Liikuri 41 elamuarendus Lasnamäe nõlval (www.liikuri41.ee) ja Tohu elamuarendus Pirita ja Lasnamäe piiril (www.tohu.ee).

Ettevõtte koduleht on www.colonna.ee.